logo BIP-u
Biuletyn Informacji Publicznej
Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Na początku roku 2018 Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kole został wyróżniony przyznaniem tytułu „Gazele Biznesu”, co miało związek z bardzo dobrymi efektami w racjonalnej i prorozwojowej działalności zakładu.

Pan Paweł Borys Prezes Zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju, partnera strategicznego XVIII edycji rankingu „Gazele Biznesu”, przekazał gratulacje zdobycia tego prestiżowego tytułu i znalezienia się w czołówce najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Przekazał dyplom potwierdzający znalezienie się w gronie laureatów nagrody.

Tytuł „Gazele Biznesu” to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm, które najlepiej potrafią wykorzystać dobrą koniunkturę gospodarczą, rozwijać się harmonijnie i konsekwentnie budować swoją pozycję rynkową. Przynależność do tego grona jest ważnym krokiem na ścieżce rozwoju biznesu oraz szansą na pozyskanie zaufania i wiarygodności wśród nowych kontrahentów.